Hotel Lubava

  • Dostęp do Internetu - bezpłatny
  • Hotel dla niepalących

Hotel Lubava Warszawa oferuje dotęp do Kościoła Świętej Anny, który leży w prawie 4 km.

Ten hotel ma dogodną lokalizację prawie 10 min jazdy od Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, natomiast Park pałacowy z wystrojem architektoniczno-rzeźbiarskim znajduje się w prawie 4,1 km. Muzeum Polskiej Technik Wojskowej jest w prawie 6 km. Do najlepszych zabytków, które można tu zwiedzić, należy Pałac w Wilanowie, położony prawie 15 min autem od Lubava. Goście znajdą przystanek autobusowy Borkow 01 w około 600 m od wygodnego hotelu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Hotel Lubava Warszawa
Doubletree By Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Doubletree By Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

9.0
Wspaniały 3491 opinii
221 m od nieruchomości
USD 139 USD 125
za noc
Albert Turystyczne Usługi Hotelarskie
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Albert Turystyczne Usługi Hotelarskie

7.9
Dobry 95 opinii
1.7 km od nieruchomości
USD 67 USD 60
za noc
Hotel Na Uboczu
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hotel Na Uboczu

8.4
Bardzo dobry 165 opinii
2.3 km od nieruchomości
USD 74 USD 67
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Dostęp do Internetu - bezpłatny

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Dostępne na miejscu

    • Hotel dla niepalących
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Jaka stacja kolejowa znajduje się najbliżej Hotel Lubava?
      Najbliższy do Hotel Lubava przystanek kolejowy to PKP Warszawa Główna, położony w 11 km stąd.
    • ❓
      Czy w wygodnym Hotel Lubava internet jest bezpłatny?
      W wygodnym Hotel Lubava Wi-Fi jest zapewniony za darmo.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Hotel Lubava Warszawa

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij